SDH Strážný JPO V – Jednotka složená z členů, kteří vykonávají činnost dobrovolně, doba výjezdu do 10 min.
Zajišťujeme výjezd min. jednoho družstva o zmenšeném početním stavu 1+3.
Zasahujeme v místě katastru obce, na vyžádání operačního střediska HZS může být jednotka vyslána i mimo katastr obce.
Cílem naší činnosti je záchrana osob, zvířat a majetku.

Nové přilby

Přilby Gallet F1 SF       Za velkého přispění zřizovatele Městyse Strážný jsme zakoupili nové přilby Gallet F1 SF se zlatým štítem a zátylníkem. Nová generace přilby MSA Gallet F1SF nahrazuje předchozí typ F1. Je vyráběná v nastavitelné velikosti 53 - 63 cm. Velikost se snadno nastavuje unikátním ráčnovým systémem. Přilba je formována z nového materiálu - kopolyamidu. Tento materiál se vyznačuje vysokou tvarovou stálostí při vysokých teplotách, houževnatostí a tvrdostí. Vnitřní část přilby byla vylepšena novými tlumícími materiály, které jsou také...

Počasí radar

Líbí se vám naše stránky ? (popř. zanechte příspěvek)

Ano 45 96%
Ne 2 4%

Diskusní téma: Hasiči Strážný

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek