SDH Strážný JPO V – Jednotka složená z členů, kteří vykonávají činnost dobrovolně, doba výjezdu do 10 min.
Zajišťujeme výjezd min. jednoho družstva o zmenšeném početním stavu 1+3.
Zasahujeme v místě katastru obce, na vyžádání operačního střediska HZS může být jednotka vyslána i mimo katastr obce.
Cílem naší činnosti je záchrana osob, zvířat a majetku.

Dopravní nehoda : Hraniční přechod Strážný

Na žádost občana a se souhlasem starosty Městyse Strážný vyjela JPO Strážný k dopravní nehodě na silnici I.třídy nedaleko objektu bývalé celnice na hraničním přechodu Strážný.    Po příjezdu proveden průzkum, zajištění místa nehody, poskytnutí prvotní zdravotnické pomoci zraněné osobě , zaurgování příjezdu rychlé záchranné pomoci na OPIS HZS, natažení vysokotlaku a vyčkání příjezdu jednotek z Volar a Vimperka. Příjezdem jednotky HZS Vimperk si tato jednotka převzala velení nad zásahem.    Po odjezdu  všech jednotek...

Počasí radar

Líbí se vám naše stránky ? (popř. zanechte příspěvek)

Ano 45 96%
Ne 2 4%

Diskusní téma: Hasiči Strážný

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek